karmy dla psów

Karmy dla piesków – najważniejsze wzmianki

Karmy dla piesków – najważniejsze wzmianki

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla piesków. Razem z oczekiwaniami konsumentów w ich ofercie można odszukać karmy dla dorosłych czworonogów, oraz także i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest więc to wyjątkowo istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt i piesków dużych wyraźnie się różnorodni. Zatem z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W tym tekście postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i także opisać propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree stworzyła dwa warianty żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o te pierwsze w kolekcji firmy znajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszelkich odmian psów oraz 3 typy karm przeznaczone dla psów ras małych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została stworzona przez zbiór doświadczonych ekspertów z myślą o tym, aby dać szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i także ryż, które są perfekcyjne dla drobnych żołądków małych czworonogów. Ponadto karmy Pedigree junior wzbogacona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w okresie mocnego przyrostu. Prócz walorów odżywczych należałoby dodatkowo wspomnieć o pozytywach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bajecznie prosty. Zawiera zboża, znaczącą ilość mięsa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Kup swojego psiakowi karmę https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada pachnące mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która poprawia trawienie składników odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temuż żywność jest nie jedynie świetna, ale jednocześnie odżywcza i lekka. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze odpowiedzialne za silne oraz zdrowe kości (inaczej wapń i fosfor), wzmacniające odporność (witamina E i minerały) tudzież pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki zastosowaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Streszczając oferta marki Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest nieco obfita, możemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy zrealizowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat oraz wciąż poprawia swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym oraz fachowców z jakimi współpracuje. Dzięki temu są to karmy perfekcyjnie dostosowane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt również ze względu na atuty kaloryczne, jak także smakowe.